Tielbürger

"Made in Germany" od 60 lat

TIELBURGER   to firma rodzinna z 60-letnim know-how. Za naszą nazwą kryje się doskonała moc i maksymalna wytrzymałość. Recepta na sukces: produkujemy maszyny świetnej jakości i dostarczamy do nich części zamienne przez następnych 20 lat. Od pomysłu do finalnego produktu wszystko u nas z jednej ręki. W kwestii jakości nie uznajemy żadnych kompromisów. Dokładnie to jest podstawą zadowolenia naszych klientów.

PRODUKTY  TIELBUERGER  są technicznie dojrzałe, funkcjonalne i ekstremalnie żywotne.  Przysłowie mówi: dobre narzędzie to połowa roboty. Dlatego produkty Tielbuerger są tak lubiane, bo są po prostu dobre. Nasze maszyny są mocne i solidne, pracują niezawodnie. Także w twardych ciężkich warunkach praca nimi to praca „lekką ręką”.

TIELBURGER to światowy specjalista w produkcji: zamiatarek, osprzętu do kosiarek-traktorków, wertykulatorów, kosiarek listwowych, a także bardzo pomocnego osprzętu do traktorków-jednoosiowych. Do utrzymania zieleni, na parkingi, chodniki, alejki, obiekty sportowe, place szkolne, łąki, uprawy; dzięki temu katalogowi odkryjecie  wielostronność zastosowań naszych maszyn.

Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Wszystkie zasady ich używania wraz z informacjami o sposobie wyrażania i cofania zgody na używanie cookies, opisaliśmy w Polityce Prywatności