RSS

Zamiatarki spalinowe

Postaw na jakość i wybierz sprzęt, który nigdy Cię nie zawiedzie. Polecamy zamiatarki spalinowe renomowanego niemieckiego producenta Tielbürger. Ta rodzinna niemiecka firma od 60 lat stanowi synonim perfekcyjnego standardu wykonania maszyn i akcesoriów ogrodniczych. Sprawdź nasze ceny zamiatarek spalinowych i przekonaj się, że jakość wcale nie musi być kosztowna!

Zamiatarki spalinowe Tielbürger to inwestycja na wiele lat. Jako jeden z nielicznych producentów, firma Tielbürger zapewnia pełne zaopatrzenie w części zamienne przez 20 lat od momentu produkcji urządzenia. Dzięki temu, możesz mieć pewność, że Twoje zamiatarki spalinowe będą długo i bezawaryjnie pracować, w oparciu o oryginalne części zamienne.

Jaką zamiatarkę spalinową wybrać?

W naszym sklepie znajdziesz trzy segmenty zamiatarek spalinowych: ekonomiczny, specjalny i profesjonalny. Zamiatarki spalinowe typu ekonomicznego to idealny dodatek do oczyszczania prywatnych posesji - chodników czy ogrodów. Z kolei klasa specjalna będzie najlepszym wyborem do krętych alejek i trudno dostępnych uliczek. A segment profesjonalny to urządzenia do długotrwałej pracy na dużych powierzchniach.

Zamiatarki z napędem jednoosiowym

Sprawdź naszą ofertę zamiatarek spalinowych z napędem jednoosiowym. Kompleksowe wyposażenie - szczotki do różnych powierzchni i śniegu, pojemniki na liście oraz wiele innych akcesoriów sprawią, że zamiatarki spalinowe do kostki brukowej podołają wszelkim wyzwaniom. Mamy kilka modeli zamiatarek spalinowych z napędem w stałej ofercie.

Zamiatarki do traktorków ogrodowych

Interesuje Cię zamiatarka spalinowa do traktorka ogrodowego? Kupisz ją u nas! Mamy kilka modeli, które z powodzeniem domontujesz do takiego pojazdu. Zamiatarki spalinowe ze zbiornikiem pasują np. do Husqvarna Rider, Stiga Park czy Jonsered. Szerokość robocza 120 cm oraz średnica szczotek 30 cm zapewnią skuteczne oczyszczenie większości powierzchni.

  • Filtry
Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Wszystkie zasady ich używania wraz z informacjami o sposobie wyrażania i cofania zgody na używanie cookies, opisaliśmy w Polityce Prywatności