RSS

Wertykulatory

Interesują Cię wertykulatory spalinowe? U nas znajdziesz urządzenia w różnych klasach cenowych - zarówno wertykulatory segmentu ekonomicznego, jak i profesjonalne produkty (z wymiennymi nożami). Ponadto, oferujemy także wertykulatory spalinowe z napędem, przeznaczone do pracy na dużych powierzchniach.

Obok samych urządzeń znajdziesz u nas także dedykowane akcesoria do wertykulatorów. Takie dodatki jak wały (zarówno aerujące, jak i w wersji z bijakami) czy kosze na resztki z wertykulacji z pewnością pomogą Ci w pracy z tymi urządzeniami. Wszystkie akcesoria dedykowane są do konkretnych modeli wertykulatorów - pewność idealnego dopasowania!

Zadbaj o swój trawnik

Do czego właściwie służą wertykulatory spalinowe? To urządzenia, które pozwolą Ci na uzyskanie idealnie zadbanej powierzchni trawnika na Twojej posesji. Konstrukcja wertykulatorów pozwala im nacinać grunt za pomocą nożyków. W rezultacie, usuwane są resztki obumarłych roślin czy chwastów, które przeszkadzały glebie w tym miejscu “oddychać”. Po ich usunięciu, powietrze i składniki mineralne łatwiej docierają do głębi ziemi.

Wertykulatory z wymiennymi nożami

Mamy wertykulatory spalinowe z wymiennymi nożami. Sama procedura wymiany jest bardzo prosta i zajmie Ci najwyżej kilka minut. Dzięki zamianie noża możesz łatwo poprawić wydajność urządzenia. Zobacz nasze akcesoria do wertykulatorów. Wśród nich znajdziesz także właśnie wymienne noże zaprojektowane pod konkretne modele.

Najlepsze wertykulatory dostępne w sklepie Polgard

Chcesz kupić wertykulator na wiele lat? Koniecznie sprawdź ofertę Polgard. W naszym sklepie znajdziesz urządzenia renomowanej niemieckiej firmy Tielbürger. Ta nazwa to od 60 lat synonim idealnej niezawodności i doskonałej jakości wykonania. Zapomnij o tanich wertykulatorach firm “no-name” i już dziś przejdź na wyższy standard!

  • Filtry
Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Wszystkie zasady ich używania wraz z informacjami o sposobie wyrażania i cofania zgody na używanie cookies, opisaliśmy w Polityce Prywatności