RSS

Osprzęt do kosiarek i traktorków ogrodowych

Sprawdź, co jeszcze potrafi Twoja kosiarka lub inny sprzęt ogrodowy. Poznaj nasz osprzęt do mini-ciągników oraz dedykowane akcesoria, które znacznie zwiększą możliwości Twoich urządzeń. Oferujemy osprzęt do kosiarek samojezdnych opracowany przez niemiecką firmę Tielbürger - gwarancja jakości i bezawaryjnego działania przez wiele lat.

W ofercie naszego sklepu znajdziesz osprzęt do traktorków montowany z tyłu oraz z przodu. Mamy również szeroki wybór akcesoriów - uchwyty, dyszle, pokrywy czy kółka. A wszystkie te elementy są dedykowane do konkretnych modeli sprzętu firmy Tielbürger, dzięki czemu masz pewność, że będą idealnie pasować.

Rodzaje osprzętu do mini ciągników i kosiarek

Jaki osprzęt do mini-ciągników znajdziesz w naszym sklepie? Mamy coś idealnego do użycia w okresie zimowym - dedykowane do konkretnych modeli (m.in. ts125, tk520 i innych) zamiatarki oraz lemiesze zgarniające śnieg czy też odśnieżarki. A do prac typowo rolniczych polecamy rozsiewacze, wertykulatory czy też kosze na trawę.

Akcesoria do montażu osprzętu

Obok samego osprzętu znajdziesz u nas także akcesoria do traktorków ogrodowych. Opracowane z myślą o konkretnych modelach maszyn, zapewniają niezawodne działanie oraz możliwość szybkiego i łatwego montażu. Wszystkie akcesoria wyprodukowane zostały przez firmę Tielbürger, co daje pewność idealnej jakości.

Najlepszy osprzęt do traktorków i kosiarek kupisz w Polgard

Szukasz niezawodnego osprzętu do swoich maszyn ogrodowych? Jesteś we właściwym miejscu! W sklepie internetowym firmy Polgard znajdziesz oryginalne akcesoria i osprzęt niemieckiego producenta Tielbürger. Już teraz wybierz najwyższą jakość w wyjątkowo atrakcyjnych cenach.

  • Filtry
Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Wszystkie zasady ich używania wraz z informacjami o sposobie wyrażania i cofania zgody na używanie cookies, opisaliśmy w Polityce Prywatności