RSS

Osprzęt zaczepiany z tyłu kosiarek mini-ciągników

Posiadamy szeroki wybór osprzętu do maszyn ogrodowych oraz rolniczych. Sprawdź naszą ofertę osprzętu do traktorków ogrodowych montowanego z tyłu. Polecamy lemiesze zgarniające, zamiatarki, rozsiewacze, a także odśnieżarki wirnikowe. Przekonaj się, że jakość wcale nie musi dużo kosztować - mamy tylny osprzęt do mini ciągników w super niskich cenach.

Doczep sprzęt i ruszaj do pracy

Cały osprzęt dostępny w naszym sklepie jest gotowy do pracy. Wystarczy, że zamontujesz go na swojej kosiarce lub traktorku ogrodowym. Sam montaż jest bardzo prosty - urządzenia są przystosowane do działania od razu po instalacji. I niezależnie od tego, czy chcesz działać zimą, wiosną czy latem, w naszym sklepie internetowym bez problemu znajdziesz osprzęt do traktorków dla siebie.

Osprzęt do traktorków dostępny w sklepie Polgard

Sklep internetowy Polgard to autoryzowane przedstawicielstwo niemieckiej firmy Tielbürger. To rodzinne przedsiębiorstwo, które od ponad 60 lat produkuje najwyższej jakości osprzęt do maszyn ogrodowych oraz rolniczych. Postaw na najwyższy standard wykonania prosto z Niemiec. Nie masz pewności, jaki osprzęt do traktorków ogrodowych będzie dla Ciebie najlepszym? Skontaktuj się z nami już teraz - z przyjemnością Tobie podpowiemy!

  • Filtry
Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Wszystkie zasady ich używania wraz z informacjami o sposobie wyrażania i cofania zgody na używanie cookies, opisaliśmy w Polityce Prywatności