RSS

Osprzęt do zamiatarki tk520

Pełny wybór osprzętu do zamiatarki Tielbürger tk520. Zobacz naszą ofertę już teraz - mamy plandeki ochronne, które ograniczają wydostawanie się kurzu oraz chronią przed wystrzałami kamieni spod szczotek. Oferujemy także zbieracze do liści, jak również szeroki wybór szczotek - specjalne (do słabo oraz mocno zabrudzonych powierzchni) oraz szczotki do śniegu czy szczotki boczne do zamiatarki.

Multinarzędzie w Twoim gospodarstwie

Zamiatarka Tielbürger tk520 to urządzenie bardzo wygodne w użyciu. Z poziomu siedzenia operatora bez problemu można ustawić ją w jednej z pięciu pozycji, co znacznie usprawnia całą pracę. Szerokość robocza tego urządzenia wynosi 120 cm, a średnica szczotek 30 cm. Takie parametry pozwolą na skuteczne oczyszczenie nawet dużych powierzchni w bardzo krótkim czasie.

Osprzęt do tk520 dostępny w sklepie Polgard

Już dziś sprawdź naszą ofertę osprzętu do zamiatarki Tielbürger tk520. To oryginalne produkty tej niemieckiej firmy, dzięki czemu możesz mieć pewność najwyższej jakości ich wykonania oraz niezawodności. Akcesoria do zamiatarki są zaprojektowane pod ten konkretnie model, więc nie ma tu ryzyka niedopasowania czy niepoprawnego funkcjonowania urządzenia.

  • Filtry
Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Wszystkie zasady ich używania wraz z informacjami o sposobie wyrażania i cofania zgody na używanie cookies, opisaliśmy w Polityce Prywatności