RSS

Odśnieżanie

Szukasz sposobu na skuteczne i niewymagające wysiłku odśnieżanie? Sprawdź naszą ofertę ciągników jednoosiowych. Te poręczne pojazdy działają jak pług do śniegu, szybko usuwając nadmiar białego puchu z placu czy chodnika. Warto wspomnieć, że to urządzenia niezwykle wszechstronne, które sprawdzą się także w innych porach roku. W naszej ofercie znajdziesz szeroki wybór lemieszy do ciągników jednoosiowych.

Lemiesz zgarniający, czyli Twój podręczny pług do śniegu

Lemiesze zgarniające do odśnieżarek pozwolą na bardzo dokładne usunięcie śniegu z podwórka czy chodnika. Dodatkowa powierzchnia z gumy, zamontowana na dole lemiesza, ochroni chodnik przed uszkodzeniami, jakie mogą powstać w wyniku dotknięcia lemieszem. Nasze modele posiadają regulację kąta ustawienia, więc praca z nimi jest znacznie wygodniejsza.

Lemiesze zgarniające dostępne w sklepie Polgard

Sprawdź naszą ofertę oryginalnych lemieszy niemieckiego producenta Tielbürger. Kupisz u nas lemiesze o różnych szerokościach roboczych - 100 oraz 125 cm. Każdy lemiesz do ciągników jednoosiowych dostosowany jest do kilku modeli - sprawdź w opisie, czy pasuje do Twojej maszyny. Jeżeli masz jakiekolwiek wątpliwości lub nie wiesz, który lemiesz wybrać, skontaktuj się z nami - chętnie pomożemy!

  • Filtry
Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Wszystkie zasady ich używania wraz z informacjami o sposobie wyrażania i cofania zgody na używanie cookies, opisaliśmy w Polityce Prywatności