RSS

Kultywatory

Posiadamy szeroki wybór kultywatorów do ciągników jednoosiowych, wyprodukowanych przez niemiecką firmę Tielbürger. Ta marka to od wielu lat synonim najwyższej jakości wykonania oraz niezawodności w trakcie eksploatacji. Zobacz naszą ofertę i znajdź odpowiednie akcesoria dla swoich maszyn. Nie wiesz co wybrać? Skontaktuj się z nami - z przyjemnością podpowiemy Ci!

Kiedy używać kultywatora?

Kultywator to narzędzie o naprawdę wielu zastosowaniach. Jego podstawowe zastosowanie to typowe prace polowe. Dzięki swoim zębom, kultywatory wydobywają i mieszają glebę, doprowadzając do jej spulchnienia. Wśród możliwości kultywatora jest także skuteczne i wydajne rozprowadzanie nawozów po polu czy też wreszcie niszczenie zalegających w tym miejscu chwastów.

Kultywatory dostępne w sklepie Polgard

Już teraz sprawdź naszą ofertę kultywatorów do ciągników jednoosiowych. Mamy w sprzedaży zarówno kultywatory z trzema zębami, jak i z pięcioma zębami. Oferujemy także akcesoria do kultywatorów - w tym zapasowe zęby. Wszystkie produkty to propozycje wiodącego niemieckiego producenta Tielbürger - pewność najwyższej jakości wykonania w standardzie!

  • Filtry
Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Wszystkie zasady ich używania wraz z informacjami o sposobie wyrażania i cofania zgody na używanie cookies, opisaliśmy w Polityce Prywatności