RSS

Kosiarki listwowe

Zobacz naszą szeroką ofertę kosiarek listwowych marki Tielbürger. Mamy różne modele kosiarek - w tym urządzenia umożliwiające zamontowanie listew tnących pomiędzy 87 a 117 centymetrów. Maksymalna wydajność kosiarek Tielbürger wynieść może nawet do 5000 m/h. Mamy również kosiarki z możliwością montażu lemiesza zgarniającego.

Czym jest kosiarka listwowa?

Jak działają kosiarki listwowe? W tym wypadku, nożem tnącym są niewielkie nożyki, często określane jako żyletki. Dodatkowo, każda kosiarka listwowa ma nieruchomy element określany jako bagnet. Praca żyletek polega na ruchu posuwisto-zwrotnym. Rośliny przyciskane są do bagnetu lub żyletek, a następnie obcinane. O ile dawniej była to jedyna metoda koszenia, o tyle aktualnie jest ona używana głównie w cięciu wrażliwych roślin oraz w maszynach żniwnych.

Kup kosiarkę listwową w sklepie Polgard

Chcesz kupić kosiarkę listwową? Koniecznie zobacz naszą ofertę. Zapewniamy szeroki wybór kosiarek niemieckiej marki Tielbürger. Nie musisz już isć na kompromis pomiędzy jakością i ceną. Sprawdź, ile kosztują kosiarki listwowe w naszym sklepie i przekonaj się, że najlepszy standard wykonania wcale nie musi dużo kosztować. Nasza firma to autoryzowany dystrybutor urządzeń Tielbürger w Polsce.

  • Filtry
Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Wszystkie zasady ich używania wraz z informacjami o sposobie wyrażania i cofania zgody na używanie cookies, opisaliśmy w Polityce Prywatności